Translate this page

PRODUKTY OLIVIA KONCENTRUJÍ VŠECHNY NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI, KTERÉ SE NACHÁZEJÍ NA OLIVOVNÍKU, A VYUŽÍVAJÍ JE KE ZLEPŠENÍ KRÁSY A DLOUHOVĚKOSTI POKOŽKY. VYROBENÉ Z ORGANICKÝCH VÝTAŽKŮ STROMU - OLIV, OLIVOVÝCH LISTŮ A SEMEN, OLIVOVÉHO OLEJE, KTERÉ JSOU VYRÁBĚNY PODLE PŘÍSNÝCH NOREM EU VE SPOLUPRÁCI S UNIVERSITY OF ATHENS. DÍKY SVÉMU PŘIROZENÉMU PŮVODU A ČISTÝM SLOŽKÁM JE NEJČISTŠÍM A NEJIDEÁLNĚJŠÍM ČISTICÍM PROSTŘEDKEM.
Řecké olivové mýdlo s výtažkem levandule 115gr

Vyrobeno tradičním procesem zmýdelnění z čistého řeckého olivového oleje, mýdlo OLIVIA s výtažkem z organických levandulí, nabízí bohatou antioxidační a ochranu proti stárnutí. Jeho krémová pěna jemně ošetřuje pokožku a dodává jí skutečnou svěžest, výživu a hydrataci. Ideální pro všechny typy pleti.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Chlorite, Parfum, Olea European Fruit Oil, Levandula Angustifolia Oil, Olea European Fruit Extract, Olea European Leaf Extract, Tetrassodium Glutamate Diacetate

Řecké olivové mýdlo s výtažkem Verbeny 115gr

Vyrobeno tradičním procesem zmýdelnění z čistého řeckého olivového oleje, mýdlo OLIVIA s výtažkem z organické verbeny, nabízí bohatou antioxidační a ochranu proti stárnutí. Jeho krémová pěna jemně ošetřuje pokožku a dodává jí skutečnou svěžest, výživu a hydrataci. Ideální pro všechny typy pleti.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Chlorite, Parfum, Olea European Fruit Oil, Verbena Officinalis Extract, Olea European Fruit Extract, Olea European Leaf Extract, Tetrassodium Glutamate Diacetate

Řecké olivové mýdlo s výtažkem OLIVOVÝCH KVĚTŮ 115gr

Vyrobeno tradičním procesem zmýdelnění z čistého řeckého olivového oleje, mýdlo OLIVIA s výtažkem z organických olivových květů, nabízí bohatou antioxidační a ochranu proti stárnutí. Jeho krémová pěna jemně ošetřuje pokožku a dodává jí skutečnou svěžest, výživu a hydrataci. Ideální pro všechny typy pleti.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Chlorite, Parfum, Olea European Fruit Oil, Olea European Fruit Extract, Olea European Leaf Extract, Tetrassodium Glutamate Diacetate

TRADIČNÍ PŘÍRODNÍ OLIVOVÉ MÝDLO ZELENÉ 125GR

Přírodní řecké olivové mýdlo zelené je vyrobeno z čistého olivového oleje. Ošetřuje pokožku obličeje, tělo a vlasy. Dermatologicky testováno. NEOBSAHUJE: Parabeny, minerální oleje, syntetické barvy a přísady živočišného původu.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Chloride

TRADIČNÍ PŘÍRODNÍ OLIVOVÉ MÝDLO BÍLÉ 125GR

Přírodní řecké olivové mýdlo bílé je vyrobeno z čistého olivového oleje. Ošetřuje pokožku obličeje, tělo a vlasy. Dermatologicky testováno. NEOBSAHUJE: Parabeny, minerální oleje, syntetické barvy a přísady živočišného původu.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Chloride

TRADIČNÍ PŘÍRODNÍ OLIVOVÉ MÝDLO ZELENÉ 250GR

Přírodní řecké olivové mýdlo zelené je vyrobeno z čistého olivového oleje. Ošetřuje pokožku obličeje, tělo a vlasy. Dermatologicky testováno. NEOBSAHUJE: Parabeny, minerální oleje, syntetické barvy a přísady živočišného původu.

Složení: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Chloride

OLIVIA přírodní olivové tekuté mýdlo 300ml

Olivia Hand Wash je tekuté olivové mýdlo. Je to přírodní produkt založený na výtažcích z olivového ovoce a olivových listů, obohacený o změkčující glycerin. Díky přijatelnému pH jemně čistí, pečuje a hydratuje i ty nejjemnější ruce a nabízí jedinečný pocit hygieny.

Složení: Aqua, Sodium Coco Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betamine, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Olea Europaea Fruit Extract*, Olea Europaea Leaf Extract*, Tetrasodium Glutamate Dicetate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Amyl Cinnanal, Citrus Acid

OLIVOVÉ MÝDLO PĚNOVÉ S VÝTAŽKEM Z VERBENY 265ML

Pěnové mýdlo OLIVIA s výtažkem z verbeny, vyrobené s tradiční recepturou a ze 100% autentického řeckého olivového oleje, je obohaceno o unikátní výtažky z olivového ovoce. Jeho bohatá pěna jemně čistí a ošetřuje pokožku s mimořádnou péčí a nabízí antioxidační a ochranu proti stárnutí. Je obohacen o čajovníkový olej a poskytuje přirozenou antibakteriální ochranu. Nedráždí pokožku. Ideální pro celou rodinu a pro všechny typy pleti.

Složení: Aqua (Water), Potassium Olivate (Saponified Olive Oil), Glycerin, Parfum*, Coco Glucoside**, Glyceryl Oleate**, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Olea Europaea Fruit Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Verbena Officinals Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Pentylene Glycol, Ethyl Lauroyl Arginate Laurate, Glyceryl Laurate, Tetrasodium Glutamate Diacetate***

OLIVOVÉ MÝDLO PĚNOVÉ S VÝTAŽKEM Z olivových květů 265ML

Pěnové mýdlo OLIVIA s výtažkem z olivových květů, vyrobené s tradiční recepturou a ze 100% autentického řeckého olivového oleje, je obohaceno o unikátní výtažky z olivového ovoce. Jeho bohatá pěna jemně čistí a ošetřuje pokožku s mimořádnou péčí a nabízí antioxidační a ochranu proti stárnutí. Je obohacen o čajovníkový olej a poskytuje přirozenou antibakteriální ochranu. Nedráždí pokožku. Ideální pro celou rodinu a pro všechny typy pleti.

Složení: Aqua (Water), Potassium Olivate (Saponified Olive Oil), Glycerin, Parfum*, Coco Glucoside**, Glyceryl Oleate**, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Olea Europaea Fruit Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Pentylene Glycol, Ethyl Lauroyl Arginate Laurate, Glyceryl Laurate, Tetrasodium Glutamate Diacetate***

Kontaktujte nás/Získejte náš velkoobchodní ceník

KONTAKTY:

Email: info@kator.eu
Telefon: +420 608 729 422